CENÍK SLUŽEB
Focení pro nastávající maminky v exteriéru či ateliéru. Balíčky obsahují 5 - 10 fotek podle domluvy. Lze se domluvit i individuálně. Neupravené fotografie nejsou poskytovány! Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku 100 Kč. Možnost domluvit si fotografie v tištěné podobě a dárkovém balení.
Velký těhu balíček - exteriér
1200 Kč
Focení pro nastávající maminky v exteriéru - zámecký park, zahrada, les, pole, zkrátka cokoliv si budete přát :). Balíček obsahuje 10 upravených fotografií odevzdávané přes online úschovnu.
Malý těhu balíček - exteriér
900 Kč
Focení pro nastávající maminky v exteriéru - zámecký park, zahrada, les, pole, zkrátka cokoliv si budete přát :). Balíček obsahuje 5 upravených fotografií odevzdávané přes online úschovnu.
Velký těhu balíček - ateliér
1 500 Kč
Focení pro nastávající maminky v ateliéru v Praze. U tohoto balíčku je vybírána nevratná záloha 500 Kč. Balíček obsahuje 10 upravených fotografií odevzdávané přes online úschovnu.
Malý těhu balíček - ateliér
1 100 Kč
Focení pro nastávající maminky v ateliéru v Praze. U tohoto balíčku je vybírána nevratná záloha 500 Kč. Balíček obsahuje 5 upravených fotografií odevzdávané přes online úschovnu.

Ke každému focení je možné přiobjednat služby vizážistky.

Cena za vizáž se pohybuje od 500 Kč výše, dle náročnosti.

Možné také zajistit speciální proměnu před a po.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *