O MNĚ


Jmenuji se Markéta Sýkorová a jsem fotografka a grafická designérka. Fotografii a grafickému designu jsem propadla na střední škole, kde jsem studovala Filmovou a televizní tvorbu. Focení je pro mě vášní i zábavou. Pravidelně se účastním kurzů, abych byla v obraze a dozvěděla se o nových trendech.

EMAIL: sykorovacopy@gmail.com
TEL: + 420 702 059 178

Jsem multipotenciální slečna, takže v mém portfoliu najdete od fotografií svateb po narozené děti, tak produktové fotografie a grafické počiny.

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Nabízím soukromé či firemní focení dle výběru v interiéru nebo exteriéru. Vždy záleží na domluvě s klientem. Jsem flexibilní a otevřená novým nápadům.

Soukromé fotografování

Mým nejčastějším záběrem je focení dětí a těhotenská fotografie. Obě tyto varianty fotím jak v přírodě, tak i v ateliéru.

V ateliéru je možno zajistit také takzvané newborn focení, nebo například focení dětí s různou tématikou jako jsou například narozeniny, Vánoce, Velikonoce, atd. Vánoční focení pořádám pravidelně již 4 roky vždy s novou scénou!

Speciální nabídkou je fotografování v pohodlí Vašeho domova. V tomto případě přijedu k vám domů s veškerými potřebnými rekvizitami a vybavením. Nemusíte se tudíž o nic starat. Bohatě mi stačí vaše dobrá nálada a připravený úsměv. Možnost i konzultace ohledně líčení a oblečení.

Firemní focení

Focení reportáží se věnuji od samého začátku. Fotím hudební a kulturní festivaly (akce Muzejní noc, Setkání lékařských fakult ČR a SR a další), ale nyní již také produktové fotografie a fotografie pro sociální sítě (flatlay fotografie, lifestylové focení produktů i pro e-shopy).

GRAFICKÝ DESIGN

Grafickému designu se věnuji v poměrně rozsáhlém měřítku. Připravím online i offline materiály.

Nejčastěji vytvářím bannery na sociální sítě a weby, bannery pro PPC kampaně, tvorba informačních letáčků, plakáty na akce, grafický design pro rollupy či sazba tiskovin (brožury, výroční zprávy, magazíny pro města a obce apod.). Mám zkušenosti i z tvorby firemní identity, tvorby kalendáře a diáře a dalších projektů, které naleznete ZDE.

Najdete mě

ve městě Čelákovice ve Středočeském kraji, kousek od Prahy, kde mám i vlastní ateliér. Za svými klienty i dojíždím po celé České republice, záleží vždy na domluvě.

Fototechnika

  • fotoaparáty a objektivy značky Canon a Sigma
  • v ateliéru vybavení od značky Photon Europe.

Kontaktní formulář

V případě zájmu o focení či informace, mě prosím kontaktujte pomocí formuláře níže či na emailu sykorovacopy@gmail.com

Těším se na Vás 🙂