Poleťte se mnou!

Vydáme se společně na cestu za vaší představou.

Jmenuji se Markéta Sýkorová – proto Sýkor.ka. Od dětství jsem fotografka (která samozřejmě časem nabrala drahocenné zkušenosti) a díky střední škole jsem se postupem let stala i grafičkou. Spojení těchto dvou oborů mi dává ty nejlepší možnosti, které do sebe dokonale zapadají.

Co spolu můžeme podniknout?

Vyletíme za vašimi sny!

Jeden obor focení je nuda. S přehledem zvládám focení rodinné, párové i svatební. Přijít za mnou můžete, pokud chcete business portréty, firemní focení produktů (i pro sociální sítě). Potřebujete pomoct s grafikou? Zvládnu brand identitu, bannery, tiskoviny a zkrátka všechno, co je potřeba.

ILUSTRACE
a GRAFIKA

REFERENCE

Co o mně napsali moji klienti?

JAMONARNA

Markéta je „dvorní“ fotografkou našeho Tapas baru Jamonarna i eshopu jamonarna.cz. Ideální kombinace sympatického a přátelského přístupu s velkou profeisonalitou. Umí nádherné  fotky a focení s ní je vždycky i hodně příjemný zážitek. Nedávno jsme řešili s jednou reklamní agenturou, která pro nás připravuje kampaně, že z takového množství tak fantastických fotek je dost těžké nějaké vybrat. Ať už jde produktovou fotografii, interiéry, portéty nebo akční reklamní fotky je výsledek práce Markéty vždycky perfektní. Spolupracujeme s ní moc rádi a výsledky jsou fantastické.

MOLESKINE

Markéta na první dobrou zpracovala naše požadavky. Měli jsme jasnou představu, jaké fotky chceme, a ta byla perfektně splněna. S Markétou jsme poté měli ještě několik dalších focení a vždy bylo vše v naprostém pořádku. Hravě pochopí, co její klient chce a výstupy dodává rychle v domluveném termínu. 

ČÍČA V KLECI

Markétka hned napoprvé udělala úžasné produktové fotky, které jsme potřebovaly na e-shop. Poslaly jsme jí pouze inspiraci, jak by fotky měly vypadat a do týdne jsme dostaly přesně to, co jsme si vysnily. Perfektně upravené, v různých formátech. S Markét budeme určitě fotit nové produkty i do budoucna. Je šikovná, rychlá a hnedka pochopí, co potřebjete. Lucie & Natalia

PROMLSOUNY.CZ

U Markéty si necháváme pravidelně fotit fotografie na sociální sítě, produktové fotografie a tvořila pro nás i bannery. S výsledky jsme pokaždé nadmíru spokojeni. Markéta nás zas a znovu překvapuje svou kreativitou a fantazií, pokaždé perfektně splní naše očekávání a požadavky a dokonce přidá něco navíc, což výsledné fotografie činí naprosto dokonalými. Je to milá profesionálka, se kterou není problém se domluvit na čemkoli a je prostě radost s ní spolupracovat. Děkujeme!

Firmy, které mi důvěřují