O MNĚ

Jmenuji se Markéta Sýkorová a jsem fotografka a grafická designérka. Fotografii a grafickému designu jsem propadla na střední škole, kde jsem studovala Filmovou a televizní tvorbu. Focení je pro mě vášní i zábavou.

Ateliér pro rodiny, páry a těhotenskou fotografii najdete v Praze. Pro firmy i venkovní focení je ale možné se domluvit napříč celou ČR.

EMAIL: sykorovacopy@gmail.com
TEL: + 420 702 059 178

Jsem multipotenciální slečna, takže v mém portfoliu najdete těhotenskou i rodinnou fotografii. Dále také produktové fotografie pro firmy a grafické počiny.

CO SE ŘÍKÁ…

Co o spolupráci se mnou říkají moji klienti?

caret-down caret-up caret-left caret-right
SANDRA LIVING.CZ

S prací Markéty jsem byla nadmíru spokojená. Její přístup k zakázce byl velmi profesionální. Z celkového výstupu a výsledku jsem nadšená! Markétu mohu s radostí doporučit!

PRO MLSOUNY.CZ

U Markéty si necháváme pravidelně fotit fotografie na sociální sítě, produktové fotografie a tvořila pro nás i bannery. S výsledky jsme pokaždé nadmíru spokojeni. Markéta nás zas a znovu překvapuje svou kreativitou a fantazií, pokaždé perfektně splní naše očekávání a požadavky a dokonce přidá něco navíc, což výsledné fotografie činí naprosto dokonalými. Je to milá profesionálka, se kterou není problém se domluvit na čemkoli a je prostě radost s ní spolupracovat. Děkujeme!

BETON LOVE

Markéta mě překvapila svou kreativitou a schopností vše pěkně sladit do posledního detailu. Moje produkty se jí podařilo nafotit skvěle, krásně si s tím vyhrála. Budu ráda, když naše spolupráce bude pokračovat.

FIRMY…

…se kterými jsme spolupracovala jako fotografka.