SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Chystáte svatbu? Pak jste tu správně! Svatba je den plný emocí, který uteče lusknutím prstu a právě svatební fotografie vám budou okamžiky onoho dne připomínat už napořád.

Je to den, kdy se všechno točí okolo nevěsty a všude bývá takový frmol, který občas vůbec nezaznamenáte. Jak se tvářily babičky a rodina, když jste si řekli své ANO? Věřte mi nebo ne, stíhám fotografovat všechny okamžiky celého dne. Některé důležité momenty prostě uvidíte až na fotkách. Slibuju.

Se mnou se nemusíte bát, že vám bude focení nepříjemné. Nenutím nikoho do nepříjemných póz, někdo se zkrátka nefotí rád a je pro něj přirozenější zachytit momentky. Naopak pokud focení rádi máte, pak můžeme vymyslet prakticky cokoliv.

Líbí se vám má práce a mám být váš svatební fotograf? Neváhejte si napsat o nezávaznou rezervaci vašeho termínu. 

Pokud budu mít váš termín volný, domluvíme se na představební schůzce, kde se dozvíte všechny důležité informace, budete mít příležitost mě poznat a navzájem zjistíme, zda si sedíme. Přeci jen s vámi strávím váš vyjímečný den, tak je důležité, abyste si svou volbou svatebního fotografa byli jistí. 

Pokud si budete chtít práci se mnou vyzkoušet, není problém se domluvit a uspořádat předsvatební focení. Na něm zjistíte, zda se se mnou cítíte příjemně a fotky navíc můžete využít například na svatební oznámení či do svatebních novin.

Zajímá vás cenová nabídka? Podívejte se do CENÍKU.

Chcete taky takové fotky? Napište mi!